Fiskars Waterwheel voolikukohvrite rahulolugarantii

Fiskarsi kastmistarvikute seeria tootmisel on kasutatud kõrgtehnoloogilist tootmisprotsessi ja uuenduslikke materjale. Katsetustulemused näitavad, et need tooted sobivad suurepäraselt ettenähtud töödeks selleks ettenähtud kasutuskeskkonnas.

Meie klientidele parima võimaliku kasutuskogemuse andmiseks tagame kolmele Fiskarsi kastmistarvikute seeria WaterWheel voolikukohvrile järgmise: voolikukohvri 15 m voolikuga, voolikukohvri WaterWheel M 20 m voolikuga ja voolikukohvri WaterWheel L 30 m voolikuga (täpsed tootenumbrid on esitatud garantiitingimustes allpool) tootja vabatahtliku rahulolugarantii ajaks 1.05. – 31.08.2018

Kui te ei ole tootega rahul, võite selle tagastada kampaania ajal 1.05. – 31.8.2018  ja saada oma ostu eest raha tagasi. Kui olete otsustanud toote tagastada, tuleb seda teha kolmekümne (30) kalendripäeva jooksul alates ostmisest ja vastavalt allpool esitatud garantiitingimustele. Saatke toode koos kõigi tarvikutega nendes tingimustes allpool näidatud tagastusaadressil.

TÄHELEPANU! Kui tootel ilmneb defekt, siis palume toote tagastada ostukohta tavalise reklamatsioonina või võtta ühendust meie klienditeenindusega. Pikendatud rahulolugarantii puudutab vaid juhtumeid, kui tootel puudub selge tehniline viga, kuid see ei vasta tarbija ootustele ja soovitakse sel põhjusel tagastada. 

Kui te ei ole kindel toote õiges tagastamisviisis, võtke ühendust meie klienditeenindusega, telefon +372 6017010 tööpäeviti kell 10–15 või customerservise.export@fiskars.com.

GARANTIITINGIMUSED

 1. Rahulolugarantii on kampaania, mis on piiratud ainult 1.05. – 31.08.2018 vahelise ajaga.
 2. Rahulolugarantii hõlmab ainult järgmisi tooteid: voolikukohvreid WaterWheel ehk voolikukohvrit 15 m voolikuga (tootenumber: 1020436), voolikukohvrit WaterWheel M 20 m voolikuga (tootenumber: 1023643) ja voolikukohvrit WaterWheel L 30 m voolikuga (tootenumber: 1023644).
 3. Toote tagastuspaki postitamiskuupäev peab olema hiljemalt 31.08.2018.
 4. Saadetisele tuleb lisada allpool olev vorm või muu dokument, milles on selge käekirjaga kirjutatud  tagastaja nimi, kontaktandmed ja kontonumber.
 5. Saadetisega peab olema kindlasti kaasas ostutšeki originaal.
 6. Tagastamisõigus ei kehti toodetele, millel puudub korralik ostutšekk või tooteid, mis on saadud näiteks boonuspunktide eest või kingituseks.
 7. Küsitud isikuandmeid kasutatakse ainult Waterwheeli rahulolugarantiiga seotud  toiminguteks.
 8. Fiskars ei aktsepteeri kaduma läinud või hilinenud, puudulikke või ebaselgelt täidetud  tagastamisnõudeid, ega võta nende eest vastutust.
 9. Rahulolugarantii kohase tagastamisnõude võib isik esitada ainult ühe tootemudeli kohta ja ainult ühe korra.
 10. Rahulolugarantii puudutab vaid tarbijaid-kliente.
 11. Saatekulud tasub tagastuspaki saatja. Saatekulusid ei tagastata.
 12. Interneti- ja postimüügi korral tagastab Fiskars ainult toote ostuhinna ilma kättetoimetus- või saatekuludeta.
 13. Tagastuspakk tuleb pakkida hoolikalt, nii et toode ei saaks transportimisel kahjustada. Fiskars jätab endale õiguse arvata toote ostuhinna tagastussummast maha kulud, mis on põhjustatud toote võimalikust kahjustumisest.
 14. Võimalikud ostuhetkel saadud hinnaalandused võetakse tagastatavas summas arvesse.
 15. Rahulolugarantii kehtib ja ostuhind  tagastatakse näidatud arveldusarvele ainult juhul, kui kõik siin esitatud rahulolugarantii tingimused on täidetud. Summa püütakse arvele tagastada kuni nelja nädala jooksul alates paki postitamiskuupäevast.   
 16. Fiskars ei võta endale vastutust Fiskarsist olenematutel põhjustel toimunud maksu tagastamise viivituse või takistamise eest.
 17. Neid tingimusi tõlgendatakse ostukohas kehtivate õigusaktide kohaselt.
 18. Need tingimused ei mõjuta tarbija seaduslikke õigusi.

LISATEAVE