Käärid ja suured käärid

Enam kui viis aastakümmet armastatud olnud Fiskarsi käärid ja suurkäärid on üle maailma tuntud erakordse mugavuse, esmaklassiliste lõikeomaduste, kestva kvaliteedi ja ikooniliste käepidemete poolest. Täna on Fiskarsil muljetavaldav valik kääre ja suurkääre kõikvõimalikeks lõiketöödeks, alates suurte lõigete jaoks sobivatest suurtest kääridest ja kitsastes kohtades täpsete lõigete tegemiseks vajalikest väikekääridest ning lõpetades väga erinevate lõikeülesannetega hakkama saavate üldkääridega. Pange kõigi oma kodu-, kontori-, köögi-, õmblemis-, käsitöö- ja aiavajaduste jaoks kokku õige komplekt kääre.

Jätkusuutlikud käärid ReNew

Näputööst aiatöödeni – Fiskarsi ReNew tootesari sisaldab nüüd kääre iga majapidamistöö jaoks. ReNew käärid on valmistatud taaskasutatud materjalidest ning on 100% ringlussevõetavad.

Lisateave
Jätkusuutlikud käärid ReNew

Fiskarsi käärid ja suurkäärid koju ja kontorisse

Suurepärane kääripaar ootab teid Fiskarsis. Lai valik kääre ja suurkääre, sh laste-, spetsiaalsed köögi-, aia-, õmblus-, käsitöö-, mitmeotstarbelised käärid – isegi loodussäästlikud ja kestlikud töödeldud materjalidest käärid – aitavad muuta iga lõiketöö nauditavamaks. Kõigi Fiskarsi kääride loomisel on peetud silmas erakordset mugavust ja laitmatut lõikevõimet, mida pakuvad täpselt ihutud terasest lõiketerad. Kääride täiustused, näiteks SoftGrip™-käepidemed, Easy Action™-vedrufunktsioon või uuenduslikud Amplify™ tehnoloogiaga lõiketerad, mis lõikavad teravalt ja täpselt ka läbi paksu materjali, või titaanist külgevõtmatud käärid, mis libisevad läbi kleeplindi ja liimi ilma lõiketerasid määrimata, tagavad, et igaüks leiab endale õige kääripaari.