Kirved

Tutvuge kauakestvate, mugavate ja tõhusate Fiskarsi põlvkondadevanust käsitöömeisterlikkust ning disaini peegeldavate kirveste.

Kirved

Tutvuge kauakestvate, mugavate ja tõhusate Fiskarsi põlvkondadevanust käsitöömeisterlikkust ning disaini peegeldavate kirveste.

Maailmakuulus tipptase — 300 aastat tootmist

Fiskarsi kirved on välja töötatud, katsetatud ja täiustatud metsamaadel, mida me kutsume koduks, ning neid usaldatakse kogu maailmas. Alates saavutuspõhisest X-seeria valikust traditsiooniliste Nordeni ja käepäraste Solid A-seeria kirvesteni – Fiskarsi kirved on uhkelt kujundatud ning ja valmistatud hoole ja asjatundlikkusega Soomes Billnäsis.

Täiesti tasakaalus

Optimeeritud raskuskeskme ja kerge raamiga Fiskarsi hõlpsasti käsitsetavad kirved mitmekordistavad iga löögi võimsust.

Vastupidav ja ohutu kasutada

Fiskars kujundab kirved sama hästi kui purunematuna. Neil on järele proovitud ülelöögikaitse, mis tagab ohutu ja usaldusväärse kogemuse.

Terav alguses, terav hiljem

Kõige teravama lihvi ja optimaalse tugevusega lõiketera, mis lõhestab puidu puhtalt ja püsib teravana.

Oleme optimeerinud kasutajakogemust

  • Laiema, kiiluga tera ja pikema varrega lõhkumiskirved sobivad ideaalselt küttepuude lõhkumiseks
  • Universaalsed õhema teraga kirved sobivad suurepäraselt puude langetamiseks ja muudeks raiumistöödeks

Kasutage täiusliku kirve otsimiseks valikujuhendit.

KUIDAS VALIDA KIRVEST?
Oleme optimeerinud kasutajakogemust

Värskelt teritatud, korralikult virnastatud

Korja, liiguta ja virnasta puitu nagu asjatundja. Fiskars pakub selle täiusliku küttepuude virna loomiseks mitmesuguseid nutikalt disainitud metsatööriistu, sh palgikonksud, tangid, käsisaed ja terateritajad.

TUTVUGE METSATÖÖRIISTADEGA
Värskelt teritatud, korralikult virnastatud

Kiiremad ja puhtamad lõiked

Suurepärane jämedate pügamiseks, raiutud toore puidu laasimiseks ja vananenud küttepuude tükeldamiseks. Fiskarsi voldik-, kumer- ja kaarsaed on kasutajasõbralikud ja võimsad.

TUTVUGE SAAGIDEGA
Kiiremad ja puhtamad lõiked

Fiskarsile omaselt tipptasemel kirves

Muljetavaldav jõudlus

Uue põlvkonna Fiskarsi X-seeria kirved on füüsikaliselt ja ergonoomiliselt täiustatud. Neil on uuenduslik, üliterav tera, mis tagab muljetavaldava jõu ja täieliku kontrolli.

Loodus kohtub traditsioonidega

Fiskars Nordeni kirvede hikkoripuidust käepidemed ja täpsed süsinikterasest terad kuuluvad imelise disainiga tootepärandi hulka, mis on loodud armastamiseks ja aja proovilepanemiseks.

Kirved, mis armastavad tööd

Oskuslikult disainitud Fiskarsi kirved on täiuslikud kaaslased matkal, telkimisel, seljakotimatkal ja mujal. Neil on palju jõudu, et raiuda (mh tulehakatist), olles ise siiski väiksed ja ülikerged.

Registreerige ja kasutusiga 25 on aastat. Garanteeritud!

Me suhtume kirvestesse kirglikult nagu teiegi. Registreerige oma uus Fiskarsi kirves uskumatu 25-aastase garantiiaja pikendamiseks ja tutvuge veelgi rohkemate eelistega!

REGISTREERIGE OMA KIRVES KOHE
Registreerige ja kasutusiga 25 on aastat. Garanteeritud!