Hard Edge

Kauakestev teravus igapäevaseks toiduvalmistamiseks

Hard Edge

Kauakestev teravus igapäevaseks toiduvalmistamiseks

Teravus püsib neli korda kauem

Fiskarsi Hard Edge'i noad on mõeldud kaua teravad püsima ja nendega saab mugavalt igapäevaselt toitu valmistada. Tera on valmistatud paksust roostevabast terasest ning lõiketeral kasutatakse revolutsioonilist tehnoloogiat LZR EDGE™. Tänu sellele püsivad noad võrreldes tavaliste nugadega neli korda kauem teravad.  Hard Edge'i laiast noavalikust leiate spetsiaalse disainiga lõike- ja viilutamistööriistad igaks olukorraks. 

Teravus püsib neli korda kauem

Uuenduslik tehnoloogia

Fiskarsi Hard Edge'i nugade valmistamisel on kasutatud revolutsioonilist tehnoloogiat LZR-EDGE™. Selle tehnoloogi puhul on tera lõikeserva laseri abil töödeldud metallkarbamiidi osakestega, et serva teravus püsiks neli korda kauem. See muudab tavalise roostevabast terasest tera teravamaks ja vastupidavamaks ning tagab kööginugade suurepärase jõudluse ja kõrge kvaliteedi. 

Uuenduslik tehnoloogia

Mugav kasutada, lihtne hooldada

Hard Edge'i nugade käepidemetel on ergonoomiline kujundus koos ainulaadse 3D-mustriga, et nuga oleks mugav ja ohutu käes hoida. Hard Edge'i nuge võib pesta nõudepesumasinas. 

Nuga on lihtne hooldada ja vajadusel kerge teritada. Teritamiseks sobivad kõik teritajad, nt Fiskars Roll-Sharp. Hard Edge'i noad on disainitud Soomes. 

Mugav kasutada, lihtne hooldada

LZR-EDGE™

Blade material deteTera materjal annab kööginugadele teravuse ja vastupidavuse. Traditsioonilised ja väärtuslikud materjalid nagu Damaskuse teras ja suure süsinikusisaldusega teras tagavad parima lõikejõudluse. Fiskars kasutab spetsiaalset tehnoloogiat LZR-EDGE™, mis muudab tavalise roostevabast terasest tera teravamaks ja vastupidavamaks ning tagab kööginugade suurepärase jõudluse ja kõrge kvaliteedi.

Uus jätkusuutlik pakend

Fiskars on töötanud Hard Edge'i nugade jaoks välja uue ja jätkusuutlikuma pakendi.  

Uus pakend on valmistatud papist ning pakendi kinnitamiseks kasutatakse ainult õhukest plastkilet. 

Pakendi saab utiliseerida koos papiga.