Fiskarsi X-seeria matkakirves: omadused ja eelised

Uus, ülikerge tera

5% kergem kui teised kompaktsed X-seeria terad, nii et saate selle matkakirve hõlpsasti kaasa võtta ega pea raiumisel järeleandmisi tegema.

Silmatorkav

Ereoranž FiberComp™-käepide ei lase uut kirvest telkimisplatsile unustada.

Uuenduslik ja mitmeotstarbeline

Terakate kaitseb ja suurendab kasutaja ohutust. Kui kate on kinnitatud, saab kirvest kasutada kergeks vasardamiseks, näiteks telgivaiade maasse löömiseks. Terakatte lukustusava toimib ka pudeliavajana – alati, kui seda vajate.

Mis teeb Fiskarsi kirved maailmakuulsaks?

Üliteravad terad (mis püsivad teravana)

Fiskarsi kirvesteradel on erakordse teravuse nimel ainulaadne täppislihvitud lõikeserv, mis tungib kergemini puidu sisse. Terad on optimaalse tugevuse ja kauakestvama teravuse tagamiseks ka topeltkarastatud.

Optimeeritud jõudlus

Täiesti tasakaalus kirves tundub mugavam ja liigub sujuvalt. Seetõttu on meie X-seeria kirved optimeeritud raskuskeskmega, suurendades teie jõudu loomulikul moel. Nende FiberComp™ -varred on uskumatult kerged, võimaldades teil jätkata raiumist kauem, nii et tähelepanu on täielikult löögitäpsusel.

Esmaklassiline ohutus ja vastupidavus

Fiskarsi kirved on sama hästi kui purunematud. Hästi tugevad FiberComp™-varred on ühendatud eraldamatult kirvepeaga ja täiustatud ülelöögikaitsega. See kombinatsioon hoiab ära kõik levinud probleemid, mis on seotud kirve töökindluse ja stabiilsusega. Oleme uhked, et meie X-seeria kirvestel on 25-aastane garantii.

X-seeria kirved on kõigeks valmis!

Kui valite Fiskarsi, võite end kindlalt tunda

Üle 370 aasta kirveekspertiisi

Kvaliteetseid käsitööriistu ja -kirveid on Fiskarsi külas valmistatud alates 1649. aastast, nii et kogemust on kogunenud 370 aastat.

Valmistatud Soomes

Oleme uhked, et kõik Fiskarsi X-seeria kirved on valmistatud hoole ja asjatundlikkusega Soomes Billnäsi tehases.