Loodud koostöös professionaalidega professionaalidele

Professionaalid üle kogu maailma kasutavad tänapäeval Fiskarsi tööriistu. Kui neilt küsitakse, miks nad on just meid valinud, vastavad nad tavaliselt, et Fiskars sobib tööülesande täitmiseks ideaalselt.

Loodud koostöös professionaalidega professionaalidele

Professionaalid üle kogu maailma kasutavad tänapäeval Fiskarsi tööriistu. Kui neilt küsitakse, miks nad on just meid valinud, vastavad nad tavaliselt, et Fiskars sobib tööülesande täitmiseks ideaalselt.

Vastupidavad tööriistad

Vastupidavad tööriistad ja innovatiivne teratehnoloogia on Fiskarsi edu alus. Professionaalidele mõeldud tööriistade arendamisel on ülioluline kasutada parimaid materjale, mis on saadaval. Lihtne hooldatavus ja varuosad on meie tootearendusfilosoofia alustalad. Arendame kõiki oma uusi tooteid koostöös professionaalidega. Nii saame kindlad olla, et tööriistad on vastupidavad ja sobivad alati tööülesande täitmiseks.

Vastupidavad tööriistad

Inimesele sobiv – optimaalne ergonoomika

Meie tööriistade loomisel on arvesse võetud head tööasendit ja õigeid liigesenurki ning tööriistade kasutamiseks tuleb kasutada vähem lihasjõudu. Tööriistad vähendavad survet kasutaja kätele, ei pane käsi valutama ega ärrita neid ning sobivad tänu oma tugevale ja ergonoomilisele käepidemele kasutaja kätte.

Inimesele sobiv – optimaalne ergonoomika

Vastupidavus – kauakestvad tööriistad nõudliku töö jaoks

Fiskarsi tööriistad on loonud professionaalid ja need on mõeldud professionaalidele. Peame alati oma tooteid arendades silmas, et need oleksid parima kvaliteediga, ergonoomilised ja võimalikult vastupidavad ning et nendega oleks lihtne järjest töötada.

Vastupidavus – kauakestvad tööriistad nõudliku töö jaoks

Põhjalik katsetamine

Fiskars teeb põhjalikku tööd, et luua professionaalidele õiged tööriistad. Mõõdame muuhulgas pidevalt füüsilise pingutuse vähenemise määra ja õigeid tööasendeid. Fiskars mõõdab koos oma partneri Myonteciga ka lihaste aktiivsust erinevate tööülesannete täitmise ajal.

Põhjalik katsetamine

Saage tuttavaks professionaalidega:

Bo Rappne

Hea käepide, vastupidavus ja ergonoomiline kujundus on ainult mõned põhjused, miks elukutseline aednik Bo Rappne Fiskarsi tooteid hindab. Vaadake videost, mida on Bol öelda Fiskars Pro tootesarja kohta.

Ingemar Jansson

Talunik Ingmemar Jansson on kasutanud Fiskarsi tööriistu juba mitu aastat. Vaadake videost, miks Ingemar peab Fiskarsi tööriistu tööülesande täitmise jaoks parimaiks.

1
2
3
4
5
6

Pügamissaag

Pügamissaag

1. Tasakaalustatud kaalujaotus

Väiksem vajadus käepidemele staatilist jõudu rakendada

2. Nõgusaks ihutud terad

Tera lõikab sujuvalt kõigest väikese pingutusega

3. Kõiki osi saab vahetada

Kulunud osad saab toote tööea pikendamiseks välja vahetada. Saadaval on varuosade komplektid

4. Erinevate tööülesannete ja vajaduste jaoks sobivad terad

Pügamine, puude langetamine, kuiv/värske puit jne.

5. Mõlema külje jaoks sobiv tööriistatasku

Tööriistataskut võib kasutada nii paremal kui ka vasakul küljel.  Sama tööriistatasku sobib erineva suurusega teradele

6. Pehme haare

Käepidet saab mugavalt ja kindlalt käes hoida

Pügamiskäärid

1. Kõiki osi saab vahetada

Kulunud osad saab toote tööea pikendamiseks välja vahetada. Kõik osad on saadaval varuosade komplektides

2. Tugevad terad

Terases sisalduv ühend CrMoV (kroom, molübdeen, vanaadium) suurendab kulumis- ja roostekindlust, tõmbetugevust ning sitkust. Materjali omadusi on kontrollitud Fiskars PowerGeari lõikuritega.

3. Lukustatud ja määritud koonusekujuline polt

Terade täpne reguleerimine võimaldab sujuvalt ja puhtalt lõigata. Teljepolt ei tule kasutamise ajal lahti.  Määre vähendab tolmust põhjustatud kulumist ja määrib teljepolti

4. Grivory käepidemed

Eriti jäigast ja vastupidavast kvaliteetse klaasiga tugevdatud polüamiidist.  Materjali omadusi võib võrrelda alumiiniumi omadega. 

5. Käepidemed sobivad paremasse/vasakusse kätte, sümmeetriline lukustus

Tööriista võib kasutada nii parema kui ka vasaku käega

6. Löögileevendi

Vähendab tugeva puidu lõikamise korral löögi mõju kasutaja käele.

1
2
3
4
5
6

Õiged tööriistad

efektiivsem töö. Õigetel tööriistadel on oluline roll tööga seotud vigastuste ja haiguste riski vähendamises. See omakorda vähendab töökulu.