Põhjamaade õnne ja võrdsuse pärand

Meie tööriistad on loodud selleks, et suurendada inimeste õnne kodus ja selle ümbruses. Kuid me võtame ka inimlikku õnne ja võrdsust oma töökogukonnas ja kogu väärtusahelas tõsiselt.

Disain kõigile

Kujundame tooteid, mis arvestavad mitmekesisuse ja kaasatusega.

Meil on palju tooteid, mis võtavad arvesse mitmekesisust ja kaasatust, näiteks käärid vasakukäelistele, spetsiaalsed tooted lastele ja aiatooted, mis optimeerivad kõigi kasutajate kasutuskogemust.

MyFirstFiskarsi laste aiatööriistad on tõelised ja kvaliteetsed tööriistad noortele aiapidajatele. Tööriistad on disainitud koos lastega lastele.

Teleskoopilised ja reguleeritavad aiatööriistad optimeerivad kõigi kasutajate kasutuskogemust.

Mūsų patentuotas sodo įrankių dizainas turi modifikuotas pavaras ir užrakto mechanizmą, kuris nukreipia vartotojo galią ten, kur jos labiausiai reikia.

Turvaline, võrdne ja kaasav töökoht

Ehitame Fiskarsi inimestele turvalise, võrdse, kaasava ja õiglase töökoha.

Meie eesmärk on, et meie „kaasamiskogemus” oleks ülemaailmsete edukate ettevõtete 10% hulgas. Meie turundusjuhised tagavad, et kogu meie turundus on kaasav.

Meie eesmärk on, et meie objektidel ja üksustes ei juhtuks õnnetusi. Soovitame kõigil võtta vastutus enda ja teiste turvalisuse eest.

Tervise ja ohutuse edendamine on samuti meie juhtimissüsteemi lahutamatu osa.

Kõik meie saidid on kaetud ISO 45001 standardiga.

Inimõigused

Austame ja austame inimõigusi kõiges, mida teeme, ning ootame sama kõigilt oma partneritelt.

Oleme pühendunud kõigi inimõigustega seotud riskide maandamisele meie väärtusahelas.

  • Oleme pühendunud ÜRO ülemaailmsele kokkuleppele (UNGC) ja inimõigustega seotud riskide maandamisele.
  • Oleme pühendunud Rahvusvahelise Tööorganisatsiooni (ILO) põhikonventsioonide ja OECD rahvusvaheliste ettevõtete suuniste järgimisele.
  • Meie ettevõtte käitumiskoodeks (SCOC) määratleb ja edastab meie kohustuse ajada äritegevust eetilisel ja vastutustundlikul viisil.

We are committed to

Ringmajandus

Säilitame oma Põhjamaade tööstuspärandit kogukonna investeeringute kaudu Fiskarsi külas, kohas, kus Fiskars 1649. aastal asutati.

Investeerime Fiskarsi külla ja selle kogukonda, kus Fiskars asutati 1649. aastal. Piirkond on pühendatud säästvale reisimisele ning uute võimaluste loomisele kunstile ja disainile.

Läbi oma ajaloo oleme olnud mitte ainult piirkonna kõige olulisem kinnisvaraomanik, vaid ka aktiivne osaline piirkonna arengus nii sotsiaalsest kui majanduslikust vaatenurgast. Tänapäeval on Fiskarsi küla elav ja loominguline kogukond, kus elab ligikaudu 600 alalist elanikku ja igal aastal ligikaudu 200 000 külastajat.

Meie eesmärk on tagada, et peen infrastruktuur ja kaunis ümbrus säiliks ka tulevastele põlvedele, propageerides samas küla kui jätkusuutlikku reisisihtkohta.

Heitke pilk meie teistele kohustustele

Fiskarsi grupi jätkusuutlikkuse eesmärgid ja kohustused

Fiskarsi kontserni kaks kohustust – teedrajav disain äraviskamiskultuuri vastu ja igapäevaelu erakordseks muutmine – juhivad kõiki grupi tasandi otsuseid. Fiskars Group jälgib edusamme sageli ettevõtte kõigil tasanditel.

Loe lähemalt Fiskarsi grupi jätkusuutlikkuse kohta
Fiskarsi grupi jätkusuutlikkuse eesmärgid ja kohustused