Fiskars Group kutsub tagasi 23. detsembril 2019.a. toodetud toote Fiskars Functional Form™ Spoon

Fiskars Group on leidnud, et toote Fiskars Functional Form™ Spoon ühel partiil võib olla lubatud piirnormist suurem PAA (primaarsed aromaatsed amiinid) väärtus. Kuna tegemist on toiduga kokkupuutuva esemega, võib see olla ohtlik tervisele.

Soovitame viivitamata tagasi kutsuda järgmine toode:
Toote kirjeldus: Fiskars Functional Form™ Spoon
Toote kood: 1027299
Partiikood: 191223

See partii, mis on toodetud 23. detsembril 2019, on tuvastatav partiikoodi järgi pakendi tagaküljel vöötkoodi kohal või lusika tagaküljel. Eemaldage kohe selle partii kõik varud kõigist müügikohtadest. See probleem ei puuduta Functional Form™ lusikaid, mis on toodetud muul ajal, ega ühtegi muud Functional Form™ tootevaliku toodet.

Kui olete ostnud ülalkirjeldatud kauba, tagastage see kauplusesse tagasimakse saamiseks või vahetage see sama kauba vastu, mis on toodetud muul ajal.

Functional form spoon

Kuidas tuvastada partiikoodi:

Functional form spoon package batch code

Partiikoodi leiate pakendi tagaküljelt vöötkoodi kohal.

Functional Form Spoon Batch code dial

Kui olete pakendi ära visanud, leiate lusika tagaküljelt jäljendi. Nool osutab numbrile 12 ja Noole kummalegi küljele on kantud 1 ja 9.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast. Püüame pidevalt täita klientide ja tarbijate ootusi kõrgeima kvaliteediga toodete pakkumisel ja võtame kõik vajalikud meetmed, et tagada nende vajaduste rahuldamine.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:
customerservice.export@fiskars.com