Uus

Terasest passeerimispann Norden 26 cm

Kaup #: 1026906
  • Inspireeritud põhjamaade loodusest ja traditsioonidest
  • 3-kihiline konstruktsioon alumiiniumist keskmise kihiga on optimaalne ühtlaselt ja tõhusalt kuumenemiseks kõigil pliitidel
  • Unikaalne Thermium™ mineraalkate muudab praepanni loomulikult mittenakkuvaks ja kergesti puhastatavaks
  • Ahjukindel kuni 240 °C
  • Valmistatud Soomes

Fiskarsi Nordeni sarja esmaklassilised roostevabast terasest toiduvalmistamisõud on servast servani mitmekihilise konstruktsiooniga, mis võimaldab kogu pinnal ühtlaselt kuumeneda. Alumiiniumist keskmine kiht välimise ja sisemise roostevabast terasest kihi vahel tagab ühtlase kuumenemise kõigil pliitidel, paks 3,5 millimeetrine alus jaotab tõhusalt kuumust.

Unikaalne Thermium™ mineraalkate muudab passeerimispanni loomulikult mittenakkuvaks isegi kõrgetel temperatuuridel, ilma et toote üleni terasest disain seetõttu kannataks. See muudab passeerimispanni Norden ideaalseks ka kõige õrnemate toiduainete praadimiseks ja võimaldab välja tuua teie roogade rikkalikud maitsed.

Kaane iseloomulik disain on inspireeritud põhjamaade toiduvalmistamisnõude traditsioonidest ja sellel on mugav käepide. Käepideme disain muudab kuumuse ülekande võimalikult väikseks, et panni oleks mugavam kasutada. Ahjukindel kuni 240 °C.
Valmistatud Soomes.

Tooteartikli number
1026906
Rahvusvaheline artiklinumber (EAN)
6424002009351
Laius
280mm
Pikkus
493mm
Kõrgus
122m
Kaal
2320g
Sobib kasutamiseks ahjus
240°C