Kirved

Paljud töömeeste põlvkonnad on pühendunud meie kirveste täiustamisele, et saaksite iga löögiga parima tulemuse.

Kirved

Paljud töömeeste põlvkonnad on pühendunud meie kirveste täiustamisele, et saaksite iga löögiga parima tulemuse.

Sobiv tööriist tõstab tõhusust

Meie tootesari hõlmab ülima jõudlusega kirveid igaks otstarbeks. Nende hämmastavalt võimsate tööriistadega saate kiiremini rohkem tehtud olenemata sellest, kas langetate metsa, teete tulehakatist, raiute palke või lõhute puid.

Sobiv tööriist tõstab tõhusust

Omadused ja eelised

  1. Puulõhkumiskirveste kumera lõiketera 35-kraadine nurk – kumer kuju muudab serva tugevamaks ja vähendab mõranemise ohtu
  2. Kirvega on kaasas plastümbris, mis hõlbustab kaasaskandmist ja hoiustamist
  3. Tera ja käepideme täiuslik tasakaal tagab ohutu, mugava ja tõhusa kirvehoobi
  4. Ülikerge ja vastupidav FiberComp™-käepide vähendab väsimust ja muudab kirve sisuliselt purunematuks
  5. Optimaalne põrutust leevendav pinnakate tagab mugava ja tugeva haarde ning käepideme kaarjas ots takistab kirve käest libisemist.
1
2
3
4
5

Kuidas leida täiuslikku kirvest?

2. Vaadake videoõpetust

Kui teil on valikute loend käes, siis vaadake, missugune kirves on teile tegelikult kõige sobilikum. Vaadake juhiseid allolevast videoõpetusest.

Puulõhkumiskirved

Vaadake, kuidas meie puulõhkumiskirve laiem tera ja selle spetsiaalne geomeetria tükeldab raskete vertikaallõigete puhul tihket puitu kiiresti. Peale selle aitab tera hõõrdumisvastane kate teha tugevaid kirvehoope, et lõhkuda rohkem puid ühe löögiga.

Puulõhkumiskirved

Langetamiskirved

Vaadake, kuivõrd kiiresti ja tõhusalt saab puid langetada kirvega, millel on stiilne ja täiuslikult tasakaalustatud kujundus ning spetsiaalne hõõrdumisvastane kate ja üliterav lõikeserv. See kirves on loodud puutüvesse ja okstesse horisontaalsete lõigete tegemiseks, mis aitab teil kiiremini puid langetada ja tükeldada.

Langetamiskirved

Turvaline lõhkumistehnika

Kirve ohutu kasutamine eeldab õige kõrgusega lõhkumispakku, kindlat keha asendit ja keskendumist tööle. Märkus: ka riided peavad olema turvalised. Kandke pikki pükse ja kõrgema säärega kingi või saapaid.

Kuidas turvaliselt puid lõhkuda

Kui aluspakk on liiga madalal ja lööte pakust mööda, jääb teil reageerimiseks vähem aega. Seda lühema vahemaa ja kirvelöögi suuna tõttu. Need tegurid suurendavad jalgade tõsise vigastamise ohtu, nii et veenduge alati, et aluspakk oleks piisavalt kõrge. 

Kuidas kirvest teritada

Kõige lihtsam on kirvest teritada meie Xsharpi teritajaga. Esmalt valige kirvetera nurk ja tehke seejärel kolm kuni viis ühtlast horisontaalset tõmmet. Veendumaks, et tera on piisavalt terav, vaadake, kas saate puu pinnale tähise lõigata.

Kuidas lõhkuda puid ühe löögiga

Puude kiiremaks ja tõhusamaks lõhkumiseks vältige oksakohti. Võimalusel püüdke alati tabada juba nähtavaid pragusid. Nii saate lõhkuda rohkem puid ühe löögiga. 

Kuidas kasutada puude lõhkumiseks kiini

Käed ja selg väsivad puid lõhkudes kergesti ära. Kasutades puude aluspakule tõstmiseks kiini, säästate end tarbetust valust ja pingutusest. Kui on vaja kasutada kirvest, võite lihtsalt kiini aluspaku külje sisse lüüa.