Fiskars Functional Form tootesarja rahulolugarantii

Fiskarsi Functional Form tootesari on toodetud Soomes Sorsakoski tehases, kus on kasutatud kõrgtehnoloogilist tootmisprotsessi ja uuenduslikke materjale. Katsetustulemused näitavad, et need tooted sobivad suurepäraselt ettenähtud kasutuseks selleks ettenähtud kasutuskeskkonnas. Meie klientidele parima võimaliku kasutuskogemuse andmiseks tagame Fiskars Functional Form toodetele rahulolugarantii, mis kehtib 1.09 - 31.12.2018. Rahulolugarantii kehtib toodetele, mis on ostetud pärast 01.09.2018. Kampaania ei kehti teistele Fiskarsi sarjadele nagu Rotisser, All Steel, Hard Face, Handy, Classic või Norden.

Kui te ei ole tootega rahul, võite selle tagastada kampaania ajal 1.09 – 31.12.2018 ja saada oma ostu eest raha tagasi. Tagastus peab toimuma vastavalt allpool esitatud garantiitingimustele. Ostu tõestamiseks peab originaal kviitung olema lisatud pakendisse. Täitke all oleval vormil oma kontaktinfo ja arvelduskonto number. Saatke toode nendes tingimustes allpool näidatud tagastusaadressil. Toote võib tagastada originaalpakendis või sellele sarnases pakendis.

TÄHELEPANU! Kui tootel ilmneb defekt, siis palume toote tagastada ostukohta tavalise reklamatsioonina või võtta ühendust meie klienditeenindusega. Pikendatud rahulolugarantii puudutab vaid juhtumeid, kui tootel puudub selge tehniline viga, kuid see ei vasta tarbija ootustele ja soovitakse sel põhjusel tagastada. 

Kui te ei ole kindel toote õiges tagastamisviisis, võtke ühendust meie klienditeenindusega, telefon +372 601 7010 tööpäeviti kell 10–15 või customerservice.export@fiskars.com

GARANTIITINGIMUSED 

 1. Rahulolugarantii on kampaania, mis kehtib perioodil 1.09 – 31.12.2018. See kehtib vaid Functional Form toodetele, mis on ostetud 1.09.2018 või hiljem ja ei kehti teistele Fiskars seeriatele nagu Rotisser, All Steel, Hard Face, Handy, Classi või Norden.
 2. Toote tagastuspaki postitamiskuupäev peab olema hiljemalt 31.12.2018.
 3. Saadetisele tuleb lisada allpool olev vorm või muu dokument, milles on selge käekirjaga kirjutatud  tagastaja nimi, kontaktandmed ja kontonumber.
 4. Saadetisega peab olema kindlasti kaasas ostutšeki originaal.
 5. Tagastamisõigus ei kehti toodetele, millel puudub korralik ostutšekk või tooteid, mis on saadud näiteks boonuspunktide eest või kingituseks.
 6. Küsitud isikuandmeid kasutatakse ainult Functional Form rahulolugarantiiga seotud toiminguteks.
 7. Fiskars ei aktsepteeri kaduma läinud või hilinenud, puudulikke või ebaselgelt täidetud  tagastamisnõudeid, ega võta nende eest vastutust.
 8. Rahulolugarantii kohase tagastamisnõude võib isik esitada ainult ühe tootemudeli kohta ja ainult ühe korra.
 9. Rahulolugarantii puudutab vaid tarbijaid-kliente.
 10. Saatekulud tasub tagastuspaki saatja. Saatekulusid ei tagastata.
 11. Interneti- ja postimüügi korral tagastab Fiskars ainult toote ostuhinna ilma kättetoimetus- või saatekuludeta.
 12. Tagastuspakk tuleb pakkida hoolikalt, nii et toode ei saaks transportimisel kahjustada. Fiskars jätab endale õiguse arvata toote ostuhinna tagastussummast maha kulud, mis on põhjustatud toote võimalikust kahjustumisest.
 13. Võimalikud ostuhetkel saadud hinnaalandused võetakse tagastatavas summas arvesse.
 14. Rahulolugarantii kehtib ja ostuhind  tagastatakse näidatud arveldusarvele ainult juhul, kui kõik siin esitatud rahulolugarantii tingimused on täidetud. Summa püütakse arvele tagastada kuni nelja nädala jooksul alates paki postitamiskuupäevast.   
 15. Fiskars ei võta endale vastutust Fiskarsist olenematutel põhjustel toimunud maksu tagastamise viivituse või takistamise eest.
 16. Neid tingimusi tõlgendatakse ostukohas kehtivate õigusaktide kohaselt.
 17. Need tingimused ei mõjuta tarbija seaduslikke õigusi.

LISATEAVE