100% ÕNNE rahulolugarantii teatud Fiskarsi toodetele.

Oma uuringutes on Fiskars avastanud, et aiatööd ja oma aia eest hoolitsemine, annab 90% sellega tegelejatele, parema enesetunde ja emotsionaalse heatunde, kui joogaga tegelemine. Fiskarsi eesmärk on tõsta emotsionaalset heaolu ja pakkuda stressivaba lahendusi igapäevasteks aiatöödeks. 0% Stress, 100% ÕNNE

Seepärast soovib Fiskars pakkuda osadele oma toodetel 100% ÕNNE rahulolugarantiid. Tooteseeriad, mis lisagarantii saavad on: Fiskars PowerGear™X, X-seeria kirved, Xact pinnase hooldus tööriistad ja ka kõik Fiskars Waterwheel voolikukärud. Täielik nimekiri lisagarantiiga toodetest on leitav kodulehel.

Et tagada oma klientidele parimat aiatööde kogemust, pakub Fiskars 100% ÕNNE lisagarantiid ajavahemikul 1.3.2019 – 31.08.2019. 100% lisagarantii kehtib ainult osadele Fiskars PowerGear™X lõikuritele, X-seeria kirvestele, Xact pinnase hooldus tööriistadele ja ka kõikdele Fiskars Waterwheel voolikukärudele, mis on ostetud ajavahemikul 1.3.2019 – 31.08.2019. Lisagarantii ei laiene teistele Fiskarsi tooteseeriatele või toodetele. . Täielik nimekiri lisagarantiiga toodetest on leitav kodulehel.

Kui te ei ole tootega rahul, võite selle tagastada kampaania ajal 1.3.2019 – 31.08.2019 ja saada oma ostu eest raha tagasi. Tagastus peab toimuma vastavalt allpool esitatud garantiitingimustele. Ostu tõestamiseks peab originaal kviitung olema lisatud pakendisse. Täitke all oleval vormil oma kontaktinfo ja arvelduskonto number. Saatke toode nendes tingimustes allpool näidatud tagastusaadressil. Toote võib tagastada originaalpakendis või sellele sarnases pakendis..

TÄHELEPANU! Kui tootel ilmneb defekt, siis palume toote tagastada ostukohta tavalise reklamatsioonina või võtta ühendust meie klienditeenindusega. Pikendatud rahulolugarantii puudutab vaid juhtumeid, kui tootel puudub selge tehniline viga, kuid see ei vasta tarbija ootustele ja soovitakse sel põhjusel tagastada.

Kui te ei ole kindel toote õiges tagastamisviisis, võtke ühendust meie klienditeenindusega, telefon +372 601 7010 tööpäeviti kell 10–15 või customerservice.export@fiskars.com 

GARANTIITINGIMUSED

 1. Fiskars 100% ÕNNE lisagarantiid kehtib ainult ajavahemikul 1.3.2019 – 31.08.2019 ostetud toodetele. 100% lisagarantii kehtib ainult osadele Fiskars PowerGear™X lõikuritele, X-seeria kirvestele, Xact pinnase hooldus tööriistadele ja ka kõikdele Fiskars Waterwheel voolikukärudele, mis on ostetud ajavahemikul 1.3.2019 – 31.08.2019
 2. Toote tagastuspaki postitamiskuupäev peab olema hiljemalt 31.08.2019
 3. Saadetisega peab olema kindlasti kaasas ostutšeki originaal.
 4. Tagastamisõigus ei kehti toodetele, millel puudub korralik ostutšekk või tooteid, mis on saadud näiteks boonuspunktide eest või kingituseks.
 5. Küsitud isikuandmeid kasutatakse ainult käesoleva lisagarantiiga seotud toiminguteks. Fiskarsi privaatsuspoliitika. 
 6. Fiskars ei aktsepteeri kaduma läinud või hilinenud, puudulikke või ebaselgelt täidetud tagastamisnõudeid, ega võta nende eest vastutust.
 7. Rahulolugarantii kohase tagastamisnõude võib isik esitada ainult ühe tootemudeli kohta ja ainult ühe korra.
 8. Rahulolugarantii puudutab vaid tarbijaid-kliente.
 9. Saatekulud tasub tagastuspaki saatja. Saatekulusid ei tagastata.
 10. Interneti- ja postimüügi korral tagastab Fiskars ainult toote ostuhinna ilma kättetoimetus- või saatekuludeta.
 11. Tagastuspakk tuleb pakkida hoolikalt, nii et toode ei saaks transportimisel kahjustada. Fiskars jätab endale õiguse arvata toote ostuhinna tagastussummast maha kulud, mis on põhjustatud toote võimalikust kahjustumisest.
 12. Võimalikud ostuhetkel saadud hinnaalandused võetakse tagastatavas summas arvesse.
 13. Rahulolugarantii kehtib ja ostuhind tagastatakse näidatud arveldusarvele ainult juhul, kui kõik siin esitatud rahulolugarantii tingimused on täidetud. Summa püütakse arvele tagastada kuni nelja nädala jooksul alates paki postitamiskuupäevast.
 14. Fiskars ei võta endale vastutust Fiskarsist olenematutel põhjustel toimunud maksu tagastamise viivituse või takistamise eest.
 15. Neid tingimusi tõlgendatakse ostukohas kehtivate õigusaktide kohaselt.
 16. Need tingimused ei mõjuta tarbija seaduslikke õigusi.

LISATEAVE